وبسایت شخصی عبدالکریم فضیلت پور

حماسه سیاسی ، حماسه اقتصادی

وبسایت شخصی عبدالکریم فضیلت پور

حماسه سیاسی ، حماسه اقتصادی

یکی از روش های از دور خارج کردن رقبای انتخاباتی در انتخابات تخریب است. تخریب یعنی بزرگ جلوه دادن ضعف های طرف مقابل و نادیده گرفتن نقاط قوت نامزد انتخاباتی است. این نوع رقابت ناجوانمردانه بعید می رسد که سابقه طولانی در کشور ایران داشته باشد. چراکه سیستم مدیریت جامعه ایران بر مبنای ریش سفیدی و کدخدا منشی بوده است. در ایام قدیم در ایران اسلامی همه اهل شهر یا روستا به سمت باتجربه ترها گرایش داشته اند. این نوع مدیریت مبتنی بر خرد جمعی و اعتماد به تجربه قدیمی تر هاست.

لکن امروزه در دزفول باتجربه ترها انگ بازنشستگان را می خورند تا کوله بارهای تجربه از صحنه مدیریت دزفول کنار گذاشته شوند. البته به نظر می رسد برخی از دوستان به طور ناخواسته وارد این بازی ناپسند می شوند. خوب باید توجه کرد که چه کسانی دست به تخریب می زنند؟ آیا این اشخاص خود برای آینده دزفول برنامه عملی مدونی دارند؟

هرچند عقل و منطق تصور می کند که انگ خسته نفس ها یا بازنشستگان باید از طریق جوان ترها رقم خورده باشد اما گاهی وقت ها خود این تخریب از طرف کسانی رقم می خورد که در عرصه های شغلی، خود پیر میدان هستند. آنچه بدیهی است کسانی که در عرصه های کسب و کار دستشان جایی بند است کمتر ریسک می کنند تا بخت خود را فقط برای 4 سال بیازمایند. انتخاباتی که معلوم نیست در ان رای بیاورند و یا اینکه درصورت کسب آرای کافی و انتخاب شدن از طرف مردم هیچ تضمینی برای پیروزی در انتخابات های بعدی نیست.

امیدوارم نامزدهای محترم دزفول با تبلیغات تخریبی برعلیه دیگران خود را در معرض اتهام بی برنامگی قرار ندهند.

منبع: وبلاگ خورشید عالم تاب

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۲/۰۳/۱۸
گروه نویسندگان

اتحاد

تخریب

آینده دزفول

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">